Register över födelseorter


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Skuttunge by Skuttunge Anna Larsdotter 1786-07-18
Skuttunge by Skuttunge Erik Eriksson 1725-02-19
Skuttunge By Skuttunge Erik Nilsson 1760-03-20
Skuttunge by Skuttunge Erik Olofsson 1694-07-15
Skuttunge By Skuttunge Karin Nilsdotter 1756-04-10
Skuttunge by Skuttunge Kerstin Eriksdotter 1723-06-11
Skuttunge by Skuttunge Kerstin Nilsdotter 1758-07-10
Skuttunge by Skuttunge Maja el. Maria Nilsdotter 1762-05-31
Skuttunge by Skuttunge Nils Larsson 1783-02-03
Skälby Edebo Erik Matsson Djerf 1786-03-05
Skärplinge Österlövsta Anders Gustav Smedberg 1867
Skärplinge Österlövsta Anders Jansson 1758-05-03
Skärplinge Österlövsta Brita Johansdotter 1715
Skärplinge Österlövsta Isak Jansson 1751-01-25
Skärplinge Österlövsta Johan Jansson
Skärplinge Österlövsta Johan Jansson 1748-10-09
Skärplinge Österlövsta Olof Jansson 1755-09-26
Skärplinge Österlövsta Petter Jansson 1753-01-01
Skölsta Vaksala Inga Johanna Johansdotter 1840-03-05
Slätthögs Prästgård ... Magdalena Maria Santhesson 1758-12-17
Slätthögs prästgård Slätthög Johan Magnus Santhesson 1756
Slögsta Alunda Kajsa Persdotter 1753-12-23
Smultrongärde Vendel Anders Hansson Hanning 1774-05-09
Smultrongärde Vendel Erik Johansson Hanning 1748
Smultrongärde Vendel Hans Johansson Hanning 1734-03-04
Smultrongärde Vendel Johan Johansson Hanning 1739
Smultrongärde Vendel Karin Hansdotter 1735-12-01
Smultrongärde Vendel Lars Johansson Hanning 1743
Smultrongärde Vendel Lena Hansdotter 1765-11-25
Solbaddet Alunda Anders Persson 1830-11-23
Solbaddet Alunda Erik Gustav Persson 1827-09-02
Solbaddet Alunda Kajsa Brita Persdotter 1821-10-02
Solna ... Kurt Evert Johansson Glimbråten 1951-09-28
Solvalla Faringe Anna Brita Andersdotter 1809-07-19
Solvalla Faringe Brita Johansdotter 1670
Solvalla Faringe Erik Fransson
SolvaLLA Faringe Hans Eriksson
Solvalla Faringe Margta Göransdotter 1653
Solvalla Faringe Margta Göransdotter 1653
Solvalla Faringe Stina Lisa Andersdotter 1820-08-24
Sprötslinge ... Malin Larsdotter
Stabäck, Högbo Torsåker Karl Uno Andersson 1914-02-16
Starbohl Faringe Annika Bengtsdotter 1716-03-13
Starbohl Faringe Annika Bengtsdotter 1716-03-13
Starbohl Faringe Bengt Bengtsson
Starbohl Faringe Margta Bengtsdotter 1712
Starbohl Faringe Per Bengtsson
Starbol Faringe Annika Bengtsdotter 1716-03-12
Starbol Faringe Bengt Haraldsson 1670
Stavby ... Göran Jansson Ormeryd
Stavby by Stavby Karin Eriksdotter
Stensunda Ekeby Anna Greta Persdotter
Stensunda Ekeby Brita Stina Andersdotter
Stensunda Ekeby Erik Jansson 1804-03-28
Stensunda Ekeby Fredrik Eriksson 1844-10-07
Stensunda Ekeby Jan Erik Eriksson 1829-05-12
Stensunda Ekeby Jan Eriksson
Stensunda Ekeby Karl Petter Eriksson 1832-06-18
Stockholm S.t Göran Elin Maria Fagerstedt 1982-12-14
Stockholm S:Göran-SÖS Kurt Magnus Glimbråten 1974-01-12
Stockholm S:t Göran-SÖS Åsa Maria Glimbråten 1977-04-14
Ströja Soldathus Rasbo Einar Albin Ax 1886-03-04
Ströja Soldathus Rasbo Einar Albin Ax 1886-03-04
Ströja Soldathus Rasbo Gustav Eberhart Ax 1888-10-28
Ströja Soldathus Rasbo Gustav Eberhart Ax 1888-10-28
Ströja Soldathus Rasbo Johan Sigfrid Ax 1884-08-14
Ströja Soldathus Rasbo Johan Sigfrid Ax 1884-08-14
Ströja Soldathus Rasbo Karl Peter Ax 1890-04-18
Ströja Soldathus Rasbo Karl Peter Ax 1890-04-18
Stubbtorp Ö.Edinge ... Erik Johannes Edberg 1792-09-29
Stubbtorp Ö.Edinge Tuna Anna Johansdotter Edberg 1792-09-29
Stubbtorpet Tuna Erik Johansson
Stubbtorpet Tuna Erik Johansson Edberg
Stubbtorpet Tuna Johan Jansson Edberg
Stubbtorpet Tuna Johannes Eriksson 1761-07-03
Stubbtorpet Tuna Kerstin Johansdotter 1724-09-20
Stubbtorpet Tuna Margareta Nilsdotter 1652
Stubbtorpet Tuna Nils Eriksson
Stubbtorpet. Ö.Edinge Tuna Brita Johansdotter 1737-04-13
Stumbohl Stavby Anna Eriksdotter 1706-09-07
Stumbohl Stavby Anna Persdotter 1689-04-16
Stumbohl Stavby Brita Eriksdotter 1654
Stumbohl Stavby Erik Eriksson 1704-12-02
Stumbol Stavby Erik Mårtensson 1601
Stumbol Stavby Erik Persson 1679
Stumbol Stavby Karin Eriksdotter 1648
Stumbol Stavby Karin Eriksdotter 1648
Stumbol Stavby Karin Eriksdotter 1709-08-03
Stumbol Stavby Karin Persdotter 1684-12-24
Stumbol Stavby Olof Persson 1691
Stumbol Stavby Oloph Persson 1676-07-04
Stumbol Stavby Per Eriksson 1635
Stumbol Stavby Per Persson 1682-09-15
Stummelbo Valö Kajsa Nilsdotter 1790-03-05
Sursta Stavby Anders Gustav Thun 1836-11-28
Sursta Stavby Kerstin Eriksdotter 1670
Sursta Stavby Margareta Katarina Thun 1834-03-27
Svenskär, Örbyhus Vesslan Anna Julia Mineur 1888-06-28
Sydinge Alunda Lars Larsson
Sydinge Alunda Lars Larsson

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Aina Arnarp. Adress: Hästskovägen 9B, SE-645 42 Strängnäs, Sweden. Telefon: 0152-176 35
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger7 2010-05-30