Register över namn


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Barbro ... 1611 Tuna
Barbro Jansdotter 1734-1-28 Häcklinge Tuna
Barbro Olofsdotter Nästuna Vänge
Barbro Persdotter 1709-07-19 Nästuna Vänge
Beata Eriksdotter 1754 Gulungen Rasbo
Beata Jansdotter 1794 Gulungen Rasbo
Beata Matsdotter
Bengt Andersson 1697-03-17 Gryttjom Dannemora
Bengt Andersson 1702-03-25 Gryttjom Dannemora
Bengt Andersson 1709-05-27 Gryttjom Dannemora
Bengt Andersson Gryttjom Dannemora
Bengt Bengtsson Starbohl Faringe
Bengt Clemetsson Morkarla
Bengt Eriksson 1795-01-15 Roddarne Hökhuvud
Bengt Eriksson Rydberg Ruddung Dannemora
Bengt Haraldsson 1670 Starbol Faringe
Bengt Matsson Ruddung Dannemora
Bengt Simonsson Karberg 1756 Karkebo Film
Bengt Styf Dannemora
Bernt Ädel 1929-09-15 Gävle
Bert Eriksson 1938-08-30
Bert Inge Edel 1955-04-25 Gävle
Berta Andersdotter 1720-01-24 Kilby Soldathus Alunda
Berta Erika Sjöblom 1901-02-08 Wall Torsåker
Berta Margareta Eriksdotter 1893-01-19 Häcklinge Tuna
Berta Margareta Eriksdotter 1893-01-19 Häcklinge Tuna
Bertil Eriksson 1933
Birger Andersson 1907-03-12 Annö Valö
Birgit Mattsson
Birgitta Brita Matsson 1797-04-13 Häcklinge Tuna
Birgitta Danielsdotter 1669 Österby Morkarla
Bo Eisersjö
Brita "Johanna" Malmsten 1802 Norrtorpen Film
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ...
Brita ... 1637
Brita ... 1641
Brita ... 1642
Brita ... 1654
Brita Abrahamsdotter 1681 Dannemora
Brita Andersdotter 1667 Tunatorp Tuna
Brita Andersdotter 1684 Skarp Ekeby Vendel
Brita Andersdotter 1689-12-10 Pellshus Tuna
Brita Andersdotter 1693-07-09 Skarp Ekeby Vendel
Brita Andersdotter 1705-05-23 Ingvasta Rasbokil
Brita Andersdotter 1706-10-07 Vendel
Brita Andersdotter 1706-10-07 Ål Vendel
Brita Andersdotter 1721-11-04 Bärby Faringe
Brita Andersdotter 1723-10-17 Mälby Alunda
Brita Andersdotter 1724
Brita Andersdotter 1725-09-29 Skarp Ekeby Vendel
Brita Andersdotter 1731-12-30 Dannebo Valö
Brita Andersdotter 1745-04-27 Buddby Dannemora
Brita Andersdotter 1768-12-08 Ö.Edinge Tuna
Brita Andersdotter 1779-03-29
Brita Andersdotter Ål Vendel
Brita Bengtsdotter
Brita Brigita Larsdotter 1782-11-17 Elinge Österlövsta
Brita Brigitta Andersdotter 1770-06-23 Bolstatorp
Brita Buss 1715-11-13 Päsarby Dannemora
Brita Buss 1751-12-22 Åknarsby Dannemora
Brita Buss 1765 Pesarbyvägen Dannemora
Brita Claesdotter 1747-02-06 Ubby Stavby
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter
Brita Eriksdotter 1654 Stumbohl Stavby
Brita Eriksdotter 1683 Risingby Hökhuvud
Brita Eriksdotter 1684-06-05 Näs Faringe
Brita Eriksdotter 1687-09-08 Edinge Tuna
Brita Eriksdotter 1692 Järlebo
Brita Eriksdotter 1702-02-18 Sörgården, Bossarby Dannemora
Brita Eriksdotter 1721 Gryttjom Dannemora
Brita Eriksdotter 1729-02-26 N.Edinge Tuna
Brita Eriksdotter 1733-07-25 Skuttunge
Brita Eriksdotter 1736 Österbol Faringe
Brita Eriksdotter 1742-01-10 N.Edinge Tuna
Brita Eriksdotter 1747 Gulungen Rasbo
Brita Eriksdotter 1751 Hovgården Rasbo
Brita Eriksdotter 1791-01-03 Mysinge Tuna
Brita Eriksdotter 1814-10-26 Löt Hökhuvud
Brita Eriksdotter N.Edinge
Brita Eriksdotter N.Edinge Tuna
Brita Eriksdotter Rydenia 1660 Ramsta
Brita Göransdotter 1668-09-18 Nyvalla Tuna
Brita Göransdotter 1712 Myssinge Tuna

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Aina Arnarp. Adress: Hästskovägen 9B, SE-645 42 Strängnäs, Sweden. Telefon: 0152-176 35
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger7 2010-05-30