Register över födelsedatum


Startsida ][ Föregående indexsida ]

... Tomas Göransson Häcklinge Tuna
... Tomas Göransson Häcklinge Tuna
... Tomas Simonsson
... Tomas Simonsson Tuna
... Torgny Lindgren
... Tyra Hillevi Maria Karlsson Söderala Gävle
... Villhelm Fredrik Bruner
... Wilhelm Karl Peter Berggren Ärentuna
... Ylva-Kristina Sjöblom
... Zakarias Gräs
... Å
... Åke Davidsson
1584 Malin Persdotter Tuna
1588 Karin Tuna
1591 Malin Matsdotter Tuna
1593 Magnus Månsson Gökom Dannemora
1594 Erik Eriksson Häcklinge Tuna
1594 Jakob Persson Forsnäs Faringe
1594 Jakob Persson Forsnäs Faringe
1596 Hans Matsson N.Edinge Tuna
1596 Per Eriksson Wast Edinge Tuna
1597 Johan Månsson Dannemora
1597 Johan Månsson Gökom Dannemora
1598 Olof Persson Nygården Stavby
1601 Erik Mårtensson Stumbol Stavby
1602 Anna Stavby
1603 Simon Göransson Kyttinge Tuna
1605 Dordi Olofsdotter
1607 c:a Mickel Eriksson Väsby Stavby
1610 Malin
1611 Barbro Tuna
1611 Tomas Göransson Häcklinge Tuna
1612 Hans Persson Ormeryd Stavby
1612 Johan Eriksson Wast Edinge Tuna
1612 Peder Andersson Gryttjom Dannemora
1612 Per Larsson Mjölsta Stavby
1613 Erik Eriksson S.Edinge Tuna
1614 Harald Bengtsson
1614 Harald Bengtsson Ösby Faringe
1614 Karin Stavby
1616 Karin Eriksdotter
1618 Karin Tuna
1623 Malin Tuna
1624 Johannes Erici Sparrman
1624 Margareta Andersdotter Tuna
1624 Olof Eriksson
1626 Anna Bengtsdotter
1627 Erik Persson Edberg Edinge Tuna
1627 Johan Eriksson Tunabyn Tuna
1628 Maria Mårtensdotter Kyttinge Tuna
1628 Mats Persson Wast Edinge Tuna
1629 Elin Hansdotter
1629 Elin Hansdotter
1629 Per Markusson Källgården Stavby
1629-04-01 Per Olofsson Häcklinge Tuna
163 c:a Anna Mickelsdotter Åkra Vendel
163 c:a Olof Hansson Öster Ekeby Vendel
1630 Anders Olofsson Krysbo Vendel
1630 Margareta Persdotter Edinge Tuna
1630 Per Danielsson Nyvalla Tuna
1632 Jakob Eriksson Tunabyn Tuna
1632 Karin Eriksdotter Tuna
1632 Kerstin Andersdotter Vendel
1632 Malin Persdotter Edinge Tuna
1632 Simons hustru ?
1633 Mats Jakobsson Forsnäs Faringe
1633 Mårten Olofsson Kisberg Vendel
1633 Olof Andersson Gryttjom Dannemora
1633 Per Andersson Tuna
1633-11-22 Kerstin Eriksdotter
1634 Olof Michelsson Stavby
1635 Per Eriksson Stumbol Stavby
1636 c.a Olof Hansson N.Edinge Tuna
1636 c:a Johan Persson Vittja Tuna
1636 Hans Hansson Edinge Tuna
1637 Anders Johansson Betlehem Stavby
1637 Brita
1637 Kerstin Stavby
1637 Olof Eriksson Tuna
1639 Anders Eriksson Bärby Faringe
1639 Brita Persdotter Ö.Edinge Tuna
1639 c:a Mårten Matsson Helgeby Rasbokil
1639 Hans Lund Piteå stad, Norrbottens län
1639 Malin Fransdotter
1639 Mårten Matsson
1640 c:a Malin Hansdotter N.Edinge Tuna
1640 Karin Eriksdotter Häcklinge Tuna
1640 Malin Persdotter
1640 Olof Isaksson Grönö Österlövsta
1640 Olof Larsson Ål Vendel
1640 Sofia Tomasdotter Lundby Faringe
1641 Brita
1641 Brita Sigfridsdotter Bäckebol Rasbokil
1641 Erik Gustavsson Faringe
1641 Göran Simonsson Kyttinge Tuna
1642 Brita
1642 Kerstin Persdotter Mjölsta Stavby
1642 Lars Persson Mjölsta Stavby
1642 Margareta Olofsdotter Nygården Stavby
1642 Sante Persson Bökhult Långaryd

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Aina Arnarp. Adress: Hästskovägen 9B, SE-645 42 Strängnäs, Sweden. Telefon: 0152-176 35
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger7 2010-05-30