Register över födelsedatum


Startsida ][ Föregående indexsida ]

... Karin Persdotter Björkby Almunge
... Karin Persdotter Gryttjom Dannemora
... Karin Persdotter Saringe Tuna
... Karin Simonsdotter Karkebo Film
... Karin Simonsdotter Karkebo Film
... Karin Tomasdotter Häcklinge Tuna
... Karin Tomasson Häcklinge Tuna
... Karin Tuna
... Karin Tuna
... Karl Jansson Ånge Lena
... Karl Petter Matsson
... Karl Sunden
... Karl Säterbrink
... Karolina Elisabet Stjärnlund Åsen Örtomta
... Katarina
... Katarina
... Katarina Dangren
... Katarina Eriksdotter Myssinge Tuna
... Katarina Eriksdotter Rydenia Ramsta
... Katarina Matsdotter Tuna
... Katarina Olofsdotter Pesarby Dannemora
... Katri Arnarp f. Mäkinen
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin
... Kerstin Andersdotter Gulungen Rasbo
... Kerstin Andersdotter Krysbo Vendel
... Kerstin Andersdotter Skeberga
... Kerstin Andersdotter Ål Vendel
... Kerstin Eriksdotter Gimo Bruk
... Kerstin Eriksdotter Gryttiom Dannemora
... Kerstin Eriksdotter Häcklinge Tuna
... Kerstin Eriksdotter Mjölsta Stavby
... Kerstin Eriksdotter Rasbokil
... Kerstin Eriksdotter Ösby Tuna
... Kerstin Hansdotter
... Kerstin Hansdotter Sörgården, Bossarby Dannemora
... Kerstin Jansdotter
... Kerstin Jansdotter Enby Tuna
... Kerstin Jansson
... Kerstin Johansdotter Edberg S.Edinge Tuna
... Kerstin Johansdotter Kiölinge Rasbokil
... Kerstin Matsdotter
... Kerstin Mickelsdotter Åkra Vendel
... Kerstin Månsdotter Ormeryd
... Kerstin Nilsdotter
... Kerstin Olofsdotter Gryttjom Dannemora
... Kerstin Pelican
... Kerstin Persdotter
... Kerstin Persdotter Foghammar Alunda
... Kerstin Persdotter Tuna
... Kerstin S.Edinge
... Kerstin Simonsdotter
... Kerstin Tomasdotter Tuna
... Kerstin Tuna
... Kerstin Tuna
... Kerstin Tuna
... Kirstin Eriksdotter Rydenia Ramsta
... Klara Stina Santhesson
... Klas Jakob Kruse Österby
... Klas Nilsson
... Knut Nilsson Myssinge Tuna
... Kristin Mickelsdotter Åkra Vendel
... Kristin Nilsdotter Bossarby Dannemora
... Kristina
... Kristina Bengtsdotter Ruddu Dannemora
... Kristina Eriksdotter
... Kristina Göransdotter Cabblia
... Kristina Wahlbeck Lövsta Bruk
... Lars Eriksson
... Lars Eriksson
... Lars Eriksson Edberg
... Lars Göransson Häcklinge Tuna
... Lars Hansson Sörgården, Bossarby Dannemora
... Lars Höök Hökby Vendel
... Lars Larsson Mjölsta Stavby
... Lars Larsson Sydinge Alunda
... Lars Larsson Sydinge Alunda
... Lars Larsson Ål Vendel
... Lars Matsson Skarp Ekeby Vendel
... Lars Mickelsson Häcklinge Tuna
... Lars Mickelsson Åkra Vendel
... Lars Mickelsson Åkra Vendel
... Lars Mjölsta Stavby
... Lars Nilsson Sörgården, Bossarby Dannemora
... Lars Olofsson Ål Vendel
... Lena Boberg Almunge
... Lisa Andersdotter S.Edinge Tuna
... Lisa Edström Lena
... Lisbet Olofsdotter Måsbo Vendel
... Lisbeth Persdotter
... Lisken Persdotter Björkby Almunge
... Magnus Petri
... Magnus Petri Dannemora
... Mahlin
... Maja Hansdotter

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Aina Arnarp. Adress: Hästskovägen 9B, SE-645 42 Strängnäs, Sweden. Telefon: 0152-176 35
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger7 2010-05-30